لیفت پیشانی | دکتر ساریخانی
لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

ارسال شده در توسط ادمین

لیفت پیشانی با آندوسکوپیک بسیار رایج و متداول است. این روش نیازمند 5 برش مخفی کوچک در مو است که هیچ جراحت آشکاری از آن پس از عمل باقی نمی‌ماند. این روش درمانی می‌تواند هر چیزی که بین خط مو تا ابروها وجود دارد را بالا بکشد. به‌این‌ترتیب این روش می‌تواند کل پیشانی فرد را کشیده و هموار کرده، کل ناحیه بالای صورت را شاداب‌تر و جوان‌تر کند. همچنین با استفاده از این روش می‌توان ظاهر ابرو و تقارن آن را اصلاح کرد. از جمله عوارض لیفت با نخ ممکن است بیمار با مقداری کبودی و ورم مواجه می‌شود. به‌هرحال بیمار معمولاً می‌تواند پس از حدود 2 هفته احساس راحتی و بهبود کرده و به کار عادی روزمره خود بازگردد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی مؤثرترین و مدرن‌ترین تکنیک لیفت صورت به روش غیر جراحی می‌باشد که مکانیسم عملکردش با امواج صوتی اولتراسوند ساده (دقیقاً مثل دستگاه سونوگرافی معمولی) می‌باشد؛ بنابراین کاملاً ایمن و بی‌ضرر می‌باشد؛ یعنی روش هایفوتراپی هیچ نوع اشعه‌ای ندارد و فقط در یک جلسه کوتاه‌مدت (حدوداً 45 دقیقه‌ای) بدون هیچ نوع درد غیرقابل‌تحملی به‌طور رضایت بخشی باعث کشیدن (لیفت) صورت آن هم با نتیجه‌ای ماندگار می‌شود؛ بنابراین با هایفو تراپی می‌توان بدون جراحی (بدون هیچ نوع خونریزی) و آن هم فقط در یک جلسه صورت شخص را به‌طور واضح و محسوس آن هم با اثر ماندگار با استفاده از تکنولوژی جدید (HIFU) لیفت کنیم. گاها لازم است درمان هایفوتراپی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا تزریق ژل‌ هیالورونیک قابل جذب و … به‌صورت ترکیبی (درمان ترکیبی) برای شخص انجام شود تا نتیجه قابل قبولی حاصل شود.

میکرونیدلینگ یک راهکار بسیار مؤثر برای جوانسازی شکل ظاهری و ساختار پوست شما به صورت کاملاً طبیعی و نیز برطرف کردن عوارضی از قبیل آثار کشیدگی پوست و جای جوش و آکنه می‌باشد. این روش درمانی که از آن با عنوان “تحریک کلاژن‌سازی” هم نام برده می‌شود، از طریق بهبود رنگ و ساختار پوست باعث جوانسازی و زیباسازی آن می‌شود و در عین حال نیازی به استراحت بعد از عمل نیز ندارد.

میانگین هزینه لیفت ابرو و بالاکشیدن ابرو و پیشانی به روش و پزشک متخصص بستگی دارد. پزشکان کم‌تجربه ممکن است هزینه لیفتینگ صورت و ابرو را کمتر دریافت کنند، بنابراین برای برآورد درست قیمت لیفت صورت را از او بپرسید چون میزان هزینه کشیدن پوست صورت برای هر فرد متفاوت بوده و همچنین سوال کنید که تابه‌حال چند عمل انجام داده است. به خاطر داشته باشید که اجازه ندهید نگرانی شما بر سر قیمت لیفتینگ پیشانی سلامتی شما را به خطر بیندازد، اگر با یک جراح بی‌تجربه احساس راحتی نمی‌کنید پس به دنبال جراحی باشید که با او راحت‌ترید.

امتیاز دهی به مطلب
    نظرات (0)
    ارسال نظر